• WU13

• 14.01.2020

WU13: Mladší žákyně rozjely přípravu naplno

Na první víkend v přípravě si tým mladších žákyň pozval na dvojzápas mladší žákyně Krásné Studánky a kluky z týmu Sparta Košíře.

Do obou utkání, které se hrály současně zasáhlo celkem 28 hráček. Utkání proti Krásné Studánce nabídlo hodně šancí na naší straně, ale do branky se nám podařilo zamířit pouze šestkrát. Soupeř se snažil o kombinační fotbal, ale do zakončení se dostával velmi obtížně. Z obou stran bylo utkání celkem pohledné.

Na druhé polovině se odehrálo utkání proti klukům ze Sparty Košíře. Kluci byli dynamičtější a vytvářeli si více šancí. V druhé polovině se tempo stupňovalo a kluci vstřelili více branek. Utkání nakonec skončilo 0:6.

FK Dukla Praha - FK Krásná Studánka WU13  6:3 (3:1)

Branky: 2x Norlin, Douderová, Lauková, Nováková, vlastní - 2x Budinová, Gregorová
Sestava: Kárová - Bednářová, Douderová, Řezníčková, Veselá, Norlin, Nováková, Lauková, Voříšková, Makovičová, Herejtová, Krieglerová

FK Dukla Praha - FK Sparta Košíře U11  0:6 (0:1)

Sestava: Vališová (Navrátilová) - Havránková, Štěchová, Dvořáková, Krejčí, Minaříková, Šimková, Hájková, Kolářová, Hladíková, Mollová, Škardová, Zückerová

Hodnocení trenéra

Ondřej Havlas, hlavní trenér: "Jsem rád, že jsme najeli na model, že v jeden čas hrajeme dvě utkání, takže můžeme během 70 minut vidět na hřišti skoro třicet holek v akci. Na pomoc ze starší přípravky byly dvě hráčky, které si poprvé v této sezóně vyzkoušely větší hřiště.

Když rozdělím hodnocení na dvě části, tak utkání s Krásnou Studánkou se nám herně povedlo, ale musíme hodně zapracovat na zakončení, to nám dělá velké problémy. Šancí je dost, ale finální řešení není ideální. Takže máme o téma do tréninků postaráno :-)

Na druhém hřišti si zahrály všechny holky stejný počet minut, ale některé svým přístupem nemají na hřišti bohužel co dělat. Budeme se muset hodně zaměřit na jejich chování a přístup k tréninkům a vyhodnotit si, zda má vůbec smysl tyto holky brát do zápasů. Abych nekončil negativně, tak i proti klukům bylo vidět pár dobrých výkonů, ale bohužel to holky nedokázaly vyjádřit gólově."