• Fanoušci

• 04.03.2019

Výjezd a zprávy z fanklubu

Vážení přátelé,

Dovolte nám, po dlouhé odmlce a s velkou omluvou, oslovit Vás jménem částečně rekonstruovaného výboru fanklubu Dukly Praha – Dukla Klubu, z.s.

Předně k činnosti spolku. Jak většina z Vás již zjistila z e-mailové pozvánky, v pátek 15. 3. před utkáním s Karvinou se uskuteční krátká mimořádná valná hromada spolku. Do té doby byl výborem (z něhož v září odstoupili Jaroslav a Roman Sklenářové) za člena výboru podle stanov kooptován bývalý předseda dr. A. Jánský, který ostatně i onu pozvánku rozesílal. Pro ty, k nimž se pozvánka ještě nedostala, zde je:

„Podle čl. VIII odst. 1 a 5 a čl. IX odst. 3 písm. a) Stanov spolku svolává výbor valnou hromadu DUKLA KLUBU z.s. (a současně mimořádně případnou náhradní valnou hromadu). Uskuteční se v pátek 15. 3. 2019, od 16.30 hodin (náhradní od 16.45), v restauraci „Bernard Pub Na Kotlářce", na náměstí Na Santince (zastávka autobusu 131) v Praze 6. Program: informace o dění ve spolku a dovolba členů výboru, případně i volba předsedy spolku.
V 18 hodin, o cca 300 metrů výš, začne na Julisce ligový fotbal Karvinou.

Z pověření výboru: A. Jánský, 1. 3. 2019"

V tuto chvíli tak předsedou výboru zůstává Jan Setnička, ten však kvůli své dlouhodobé nemoci funkci nevykonává a v plném rozsahu jej zastupuje místopředseda Ing. Roman Strejček. Členy výboru dále jsou JUDr. Bc. Peter Brezina, Ph.D., a JUDr. Antonín Jánský.

Pokud jde o výjezd do Zlína, máme možnost hromadné přepravy, která je ovšem rentabilní pouze při účasti alespoň 15 lidí (to by vycházelo na cca 800 Kč/os., bez vstupenky). V sobotu na tribuně to na velký zájem nevypadalo, pokud by se ovšem někdo rozmyslel, dejte nám vědět, nejlépe e-mailem přímo na peter.brezina@gmail.com. Tamtéž prosím případně i hlásit volná místa u těch, kteří pojedou individuálně a byli by ochotni vzít někoho s sebou, a také zájemce o svezení. Prosím o co nejrychlejší reakci, zejména zájemce o onu hromadnou přepravu (aby byl čas autobus potvrdit nebo zrušit). Na moravské kamarády se každopádně už teď moc těšíme.

A na všechny členy spolku a příznivce Dukly se těšíme v pátek 15. 3. na valné hromadě, tentýž den poté na zápase, a v sobotu ráno na brunchi s Duklou, který se na podzim opravdu povedl 😊

Za výbor Dukla Klubu,

Peter Brezina, člen výboru