• Rozhovory

• 22.04.2013

Vojtěch Přeučil - ten pravý žolík

Přečtěte si rozhovor s Vojtěchem Přeučilem, po utkání s Hradcem Králové, ve kterém vstřelil branku a zaznamenal asistenci.

Posledních dvacet minut s Hradcem - to byla docela přestřelka, nemyslíš?

Kluci hráli výborně, unavili je a pak už jsme chodili do otevřené obrany, kdy Hradec hrál  v defenzivě na tři beky. Když jsme dali ten vedoucí gól, tak se nám lépe útočilo, dobře jsme to odbránili. Takže veliká spokojenost, pro nás to byl důležitý zápas.

S Hradcem jste čtyřikrát vyhráli, čim si to vysvětlujete?
Asi nám tenhle soupeř svědčí, a já doufám, že to tak půjde dál.

Říkal jsi "důležitý zápas." Kam až míříte?
My jdeme zápas od zápasu. Teď se nám daří herně i výsledkově a kde to skončí, to nedokážu říct. Uvidíme po třiceti odehraných kolech.

Co by jsi si přál ty?
Tak každý by si přál, aby se mu s týmem, který hraje druhým rokem ligu, podařilo nějaké pohárové umístění. Určíte budeme bojovat až do konce a na co to bude či nebude stačit, rozhodne tabulka.