• Rozhovory

• 24.10.2019

Vojtěch Hadaščok: Atmosféra v A týmu je dobrá

V posledních zápasech se začalo střelecky dařit i Vojtěchovi Hadaščokovi. Jak přišel v zápase s Ústím nad Labem o zub? To se dozvíte v našem rozhovoru.

Jaká je atmosféra v A týmu?

Atmosféra je dobrá a pracovní. Jsme rádi, že teď bodujeme, a pracujeme na tom, ať to vydrží co nejdéle. Každý den se snažíme zlepšovat naší hru, a když je vidět na tréninku i v zápase progres, tak nás to těší.

V posledních zápasech ti to začalo padat do branky. Čím si myslíš, že to je?

Do koncovky jsem se dostával od začátku soutěže a potřeboval jsem ať mi to tam spadne jednou, abych získal trochu klid. Samozřejmě je to hlavně týmová práce a my útočníci jsme od toho, abychom ty akce dotáhli do konce.

Co tvůj vyražený zub, jak se ti to vůbec přihodilo?

Jak jsem dával svůj první gól hlavou proti Ústí nad Labem, tak jsem asi narazil do ramene obránce a už jsem jen viděl jak letí balón se zubem do brány. Naštěstí mám dobrého zubaře, který si s tím poradil.

Jaké máš teď cíle ve fotbale a životě?

Můj nejbližší cíl je postoupit s Duklou do první ligy, tam kam patří.

Povedeš své děti k fotbalu?

Syn měl teď pět roků a nejvíce ho baví hlavně běhat a jezdit na kole. Zatím tedy atletika, a pokud bude chtít přejít na fotbal, budu jenom rád.