• esport

• 19.03.2021

Virtuální souboj ve FIFA. Fotbalisté vs. esport reprezentanti

Kvůli karanténním opatřením si musí Dukla na svůj další mistrovský zápas počkat, proto jsme ve spolupráci s organizací Gunrunners naplánovali alespoň ty virtuální. Zúčastní se jich trojice hráčů Dukly proti reprezentantům, kteří naše barvy ve FIFA zastupují. Hrát se bude v pondělí od 19:30.

Za A-tým Dukly si zahrají Marek Fábry, Vojtěch Mentberger a Daniel Fišl. Síly změří s Leošem "Efikem" Effenbergerem a Lukášem "Ballumi" Balounem, kteří Duklu reprezentují v celostátních FIFA turnajích.

Hrát se budou online přátelské zápasy ve FIFA 21. Každý hráč si před výkopem vždy vybere svůj tým. Celkem by se mělo odehrát šest utkání ve formátu jeden na jednoho s tím, že se proti sobě vždy postaví člen našeho A-týmu proti jednomu z esport reprezentantů.

„Bude to pro mě zpestření karantény. Jsem zvědavý na výsledek,“ směje se Marek Fábry. „Zajímavá zkušenost a porovnání,“ shodují se Fišl s Mentbergerem. „Doufám, že moc nepropadnu,“ dodává druhý z nich.

Výsledky zápasů:

Ballumi10 vs. Marek Fábry 2:0
Ballumi10 vs. Daniel Fišl 2:2
Ballumi 10 vs. Vojtěch Mentberger 4:1

Efik55 vs. Marek Fábry 2:0
Efik55 vs. Daniel Fišl 1:1
Efik55 vs. Vojtěch Mentberger 6:0

Záznamy zápasů najdete na našem Youtube kanále, kde jsme je vysílali živě: