• Klub

• 04.09.2021

Víkendové výsledky FK DUKLA Praha

Tento víkend nebyl pro mládežnické celky DUKLY tak úspěšný jako ten minulý. Straší žáci v souboji o první místo v tabulce podlehli Roudnici 1 : 2 a dorost kategorie U 19 prohrál v Jablonci 0 : 2. Naopak nám udělala velkou radost rezerva DUKLY, jejíž kádr je složen z valné části z odchovanců klubu. Její vítězství nad Jiskrou Ústí nad Orlicí v poměru 6 : 0 bylo více než přesvědčivé a navíc po výborném výkonu.

Česká fotbalová liga

FK DUKLA Praha "B" - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí                        6 : 0 (2 : 0)

Česká liga dorostu

FA Jablonec - FK DUKLA Praha U 19                                        2 : 0 (1 : 0)

FA Jablonec - FK DUKLA Praha U 17                                        0 : 3 (0 : 1)

Česká divize dorostu

FK DUKLA Praha U 18 - FA Jablonec "B"                                  3 : 3 (3 : 1)

FK DUKLA Praha U 16 - FA Jablonec "B"                                  6 : 1 (3 : 0)

Česká divize žáků

FK DUKLA Praha U 15 - SK Roudnice nad Labem                   1 : 2 (1 : 0)

FK DUKLA Praha U 14 - SK Roudnice nad Labem                   7 : 1 (4 : 0)

Soutěže PFS

SK UNION Vršovice - FK DUKLA Praha MŽ "C"                       3 : 14 (0 : 7)

FK DUKLA Praha SŽ "C" - SK Junior Praha                              4 : 0 (2 : 0)

TJ Březiněves "B" - FK DUKLA Praha "C"                                 7 : 4 (1 : 4)

Podrobnější informace k vybraným zápasům zveřejníme na klubovém webu v co nejkratším termínu.