• 11.08.2019

V prvním kole Mol Cupu Dukla zavítá do Berouna

Ve středu 14. 8. v 17:00 nastoupí svěřenci Romana Skuhravého do prvního kola Mol Cupu. Soupeřem jim bude divizní Český lev – Union Beroun.

Náš středeční soupeř v minulé sezóně obsadil v divizi A 10. místo. Na domácím hřišti se jim většinu zápasu podařilo vyhrát. Union Beroun se v předkole poháru utkal s Tatranem Rakovník, který rovněž hraje divizi. Svěřenci trenéra Podzemského porazili Rakovník 3:0. Dvě branky si v utkání připsal Horel a třetí branku přidal Král.

Hráči Berouna v neděli odehráli také své první mistrovské utkání divize A. Doma přivítali Jindřichův Hradec. Beroun už po prvním poločase vedl 1:0, když se trefil Horel. Ve druhém poločase vstřelil další branku Krejča a Horel přidal další dvě branky, a zkompletoval tak hattrick. Hradec ve druhém poločase vsítil jediný gól a Beroun vyhrál 4:1.