• A-tým

• 20.01.2020

V posledním zápase Tipsport ligy se utkáme s Příbramí

Poslední zápas Tipsport ligy se blíží! Ve středu 22. 1. v 10:30 se svěřenci trenéra Skuhravého utkají s Příbramí. Jak se na zápas dostanete a jak skončil poslední vzájemný zápas?

Také utkání s celkem 1. FK Příbram se odehraje na hřišti SC Xaverov. Pokud se chystáte Duklu podpořit, můžete opět využít autobusové dopravy ze stanice metra Černý most do zastávky Libošovická, která se nachází vedle hřiště. Nabízíme Vám několik spojů, kterými se na zápas dostanete včas.

Autobus č. 221 odjíždí z nástupiště č. 17 v 9:34 a v 10:04.

Autobus č. 223 odjíždí z nástupiště č. 16 v 9:44, 9:59 a v 10:14.

Doba jízdy obou autobusů je zhruba 5 minut.

Příbram letos nezažívá dobrou sezónu. Ve FORTUNA:LIZE se týmu nedaří a po podzimní části sezóny jim patří nelichotivé poslední místo tabulky. V zimní Tipsport lize však porazili hned v prvním zápase favorizovaný Jablonec 3:1. Ve druhém zápase pak podlehli Bohemians 4:0.

Dukla sehrála s Příbramí přátelské utkání v září v reprezentační přestávce. Ze zápasu vyšli vítězně hráči z Julisky, když po dvou gólech Hadaščoka a jedné brance Kovaľa svého soupeře porazili 3:1.

Dukla do toho!