• 13.08.2016

V neděli hrajeme s Hradcem Králové

Staronový člen nevyšší fotbalové soutěže přicestuje na Julisku už v neděli 14. srpna 2016. Od 17 hodin poměříme své síly s týmem z Hradce Králové, s kterým od našeho postupu zpět do první ligy máme stoprocentní bilanci.

Hradec v prvním kole narazil na jiný pražský celek, vršovické Bohemians Praha 1905. A postaral se o pořádné překvapení, když po nerozhodném poločase 0:0, nasázel „Klokanům“ tři branky a odvezl si plný počet bodů.

Ve druhém kole přivítal na svém dočasném domácím hřišti v Mladé Boleslavi tým Jablonce. Dvoubrankové vedení severočechů se Hradci podařilo snížit 5 minut před koncem řádné hrací doby, ale na výhru už nedosáhl.

„Hradec se v prvních dvou kolech prezentoval sympaticky. Na Bohemce dokázal zvítězit 3:0. Proti Jablonci, byť prohráli, v závěru dokázali hosty zatlačit a sahali po vyrovnání. Dá se říct, že týmy, které postoupí z druhé ligy, bývají konsolidované a plné elánu, takže nás rozhodně nečeká jednoduchý zápas,“ uvedl na adresu soupeře Jaroslav Šilhavý.

V rámci první ligy se novodobá Dukla střetla s hradeckými Votroky šestkrát a pokaždé dokázala vytěžit plný počet bodů. Stoprocentní bilanci dokazuje i velmi jednoznačné skóre vzájemných zápasů 15:2 ve prospěch dejvického celku.