• U19

• 13.01.2022

U19 - v prvním přípravném utkání jsme remizovali na hřišti Meteoru 1 : 1

Po náběhovém týdnu jsme absolvovali první přípravné utkání opět s Meteorem Praha. V zápase, ve kterém jsme si vytvořili větší množství šancí, jsme bohužel nepřidali kýžený druhý gól a v závěru naopak inkasovali na závěrečných 1:1.

FK Meteor Praha VIII - FK DUKLA Praha U19   1 : 1 (0 : 1)

Branky:  86. 1:1 - 26. Špatenka 0:1

Sestava: Gothard (46. Spilka) - Ulman, Suchan, Löffler, Pavlovský (46. Bartošek) - Nikl, Gerža (46. Bačinský), Samson (68. Pavlovský) - Hübl (68. Bohatý), Bohatý (45. Krejčí), Špatenka

Po utkání trenér Kulvajt řekl: "Od úvodu zápasu jsme více tvořili hru a vytvářeli si i šance. Ve 26. minutě po průnikové přihrávce Samsona skóroval Špatenka. Domácí hrozili nejvíce z rychlých brejků, často po našich standardních situacích. Druhou branku jsme mohli přidat v prvním poločase Hüblem, v dorážce však přestřelil. Další šance měl ve druhém poločase Bohatý, ani on však nepřidal kýženou druhou branku. To se nám nakonec stalo osudným, když po pěkné akci domácí v 86. minutě vyrovnali na konečných 1:1."