• U19

• 24.01.2022

U19 - Mladé Boleslavi jsme podlehli gólem z penalty pět minut před koncem

V narychlo domluveném utkání jsme v sobotu podlehli Mladé Boleslavi.Ještě ve čtvrtek jsme počítali s dvojutkáním v Brně, covidová situace však naše plány změnila. Brňané z důvodu vysoké absence zápas zrušili, nám se naštěstí podařilo domluvit zápas s Mlavou Boleslaví, kterou postihl podobný osud, jen s týmem Liberce.

FK Mladá Boleslav - FK DUKLA Praha U19  2 : 1 (1 :0 )

Branky: 3. 1:0, 85. 2:1 (PK) - 48. Bohatý (Samson, Spilka) 1:1

Sestava: Spilka - Krejčí (70. Pavlovský), Suchan (46. Magdi), Löffler, Pavlovský (46. Bartošek) - Gerža (46. Nikl), Bačinský, Samson - Hübl, Bohatý, Novotný

Do utkání, které se hrálo na polozasněžené umělce již od 9:00, jsme vstoupili velmi ospale. Již ve třetí minutě jsme po chybě v rozehrávce inkasovali a to měl již za sebou brankář Spilka jeden skvělý zákrok a další následoval o dvě minuty později. Postupně jsme se však dostali do zápasového tempa a začali přebírat aktivitu v utkání. Největší šanci na vyrovnání nevyužil Jarda Novotný, když po přízemní přihrávce Samsona na zadní tyči minul odkrytou branku domácích. Z prakticky totožné šance jsme dokázali vyrovnat tři minuty po přestávce, když se opět po Samsonově akci prosadil Bohatý. V dalším průběhu druhého poločasu se hra přelévala a akce střídala akci. Kýžený druhý gól jsme i přes dobré možnosti nepřidali. Pět minut před koncem naopak po rychlém protiútoku a faulu dostali domácí možnost pokutového kopu, kterou využili. Na obdržený gól jsme již nedokázali reagovat a tak zápas skončil vítězstvím domácích.