• Klub

• 17.01.2013

Tomislav Božič prodloužil smlouvu!

Dalším hráčem, který prodloužil smlouvu s naším klubem, je Tomislav Božič. Tímto se připojil k početné skupině hráčů v čele s Patrikem Gedeonem a Janem Vorlem.

Tomislav prodloužil svůj kontrakt do 30. června 2014, před ním svou smlouvu prodloužili již zmiňovaní Jan Vorel, Patrik Gedeon, Petr Malý, Filip Rada nebo nedávno Josef Marek a Tomáš Kučera.

K podpisu Tomislava Božiče se vyjádřil i sportovní ředitel klubu Günter Bittengel: „Uzavřením nového kontraktu s Tomi Božičem byla ukončena etapa stabilizace kádru a jsme velice  rádi, že všichni nosní hráči prodloužili smlouvy. Zpečetili tím své působení v Dukle přinejmenším na další rok a půl.“

Rodák z Požegy se narodil 1. listopadu 1987. Mezi jeho přednosti patří univerzálnost, v defenzivní řadě může nastupovat na místě krajního obránce nebo stopera. Do Dukly přestoupil v únoru 2012, v minulosti působil v týmech Kamen Ingrad (2005-07), Široki Brijeg (2007-09), Suchopolje (2009-10) a Cibalia (2010-11).

Přejeme našemu obránci mnoho úspěch spojených s jeho působením na Julisce.