• Klub

• 29.08.2022

Teribear opět hýbe Prahou a Duklou

Letošní Teribear se vrací na trať a dokonce tam, kde to začalo - na Letnou. Ani letos si nenecháme ujít příležitost a společně se vydáme na trať pro kilometry, které pomáhají.

Teribear hýbe Prahou proběhne od pondělí 12. září do neděle 18. září. Akce jede opět nonstop. Dobrý skutek může tedy každý z medvědí party udělat opakovaně a v jakoukoliv denní dobu. Za každý kilometr zaznamenaný čipem věnují partneři akce 25 Kč. Happening pořádá Nadace Terezy Maxové, ta letos slaví své 25. výročí práce pro opuštěné a ohrožené děti. Teribear proběhne letos již po osmé. Další informace najdete na www.teribear.cz.

Hráči, hráčky, trenéři a trenérky vyrazí společně na Letnou v úterý 13. září, na trať vyběhnou v 17 hodin. Těšíme se na kouzelnou atmosféru, až Letnou zalijí vínovožluté barvy. Věříme, že se k nám připojí rodinní příslušníci našich hráčů a hráček, tak jako na předešlých akcích. Pojďme se společně proběhnout, projít a podpořit dobrou věc. Na trať můžete kdokoliv vyrazit v průběhu celé akce, každý "krok" se počítá :).

Do týmu FK Dukla Praha mládež se můžete přidat i Vy. Jak na to?

1. Na webu teribear.cz > registrace
2. Kliknete na Účastním se jako jednotlivec
3. Vyplníte své údaje
4. Do pole "Chci se přidat k již existujícímu týmu" vložíte kód: 38RBLV