• B-tým

• 14.08.2020

Štěpán Studnička podepsal nový kontrakt

Odchovanec FK Dukla Praha Štěpán Studnička stvrdil svým podpisem novou smlouvu na Julisce.

Záložník Štěpán Studnička, jenž doposud působil v rezervním týmu, obléká dres Dukly už od svých deseti let. Teď prodloužil na Julisce svůj kontrakt o další dva roky. „Jsem rád, že jsem mohl podepsat nový kontrakt a že ve mě Dukla věří. Těším se na další spolupráci a doufám, že budu co největším přínosem pro klub a jednoho dne obléknu dres A týmu,“ komentoval Štěpán Studnička.

„Těší nás, že Štěpán bude nadále oblékat barvy Dukly. Patří mezi nejvýraznější talenty, od nichž si v klubu mnoho slibujeme. Věříme, že se mu bude nadále dařit a brzy začne nahlížet i do A týmu kouče Romana Skuhravého,“ řekl k podpisu nové smlouvy předseda představenstva Dukly Bohumil Paukner.