• Klub

• 20.06.2018

Prodej permanentek na sezonu 2018/19

Dukla nadále prodává permanentky na sezonu 2018/19. Stále si můžete zajistit výhodné celosezonní vstupné na všechny domácí zápasy A týmu. Dukla v sezoně oslaví 70 let své existence.

Ligový ročník 2018/19 se poprvé odehraje podle nového hracího modelu. Sezona začne už o víkendu 21. a 22. července, podzimní část skončí 15. a 16. prosince, kdy se budou hrát zápasy 19. kola. Zimní přestávka bude o tři týdny kratší než dosud, Začátek jarní části je naplánovaný na 9. a 10. února, 27. a 28. dubna pak zápasy 30. kola skončí základní část. Poté se týmy rozdělí do tří skupin podle postavení v tabulce a budou pokračovat nadstavbovými zápasy, které se budou hrát od 4. do 25. května.

Každému týmu tak přibude minimálně pět zápasů, fanoušci si užijí ještě více fotbalu. Ligová fotbalová asociace si od změny modelu slibuje zvýšení atraktivity ligy – až do konce bude o co hrát. Prodloužení ročníku klade na kluby vysoké nároky ohledně nákladů na sezonu. Na změnu hracího modelu proto musíme reagovat i úpravou cen permanentek. Ty jsou k dispozici v těchto variantách:

Standardní permanentka

• vstup na všechna ligová utkání včetně Poháru FAČR
  • sedadlo v sektoru D

VIP permanentka

• vstup na všechna ligová utkání včetně Poháru FAČR
  • neomezené občerstvení ve VIP zóně
  • sedadlo ve VIP zóně (polstrovaná sedadla uprostřed tribuny)
  • klubová šála
  • parkovací místo

SKY BOX permanentka

• vstup na všechna ligová utkání včetně Poháru FAČR
  • prémiové místo v horním patře, které je ideálním prostředím pro obchodní schůzky nebo příjemná setkání s rodinou a přáteli
  • dres s vlastním potiskem
  • klubová šála
  • občerstvení v průběhu celého utkání
  • obsluha naším personálem
  • parkovací místo
  • sleva 10 % na klubový merchandasing
  • jedna vstupenka na klubový vánoční večírek

Souhrnný ceník vstupného

Od 20. června do 3. července   Od 4. července
Standardní permanentka   1 700 Kč   2 000 Kč
Zlevněná permanentka*   1 200 Kč   1 500 Kč
VIP permanentka   8 000 Kč   8 000 Kč
Skybox permanentka 15 000 Kč 15 000 Kč

* Studenti, Praha 6, Senioři, ZTP, držitelé permanentek pro sezonu 17/18

Online prodej do otevření stadionu Na pokladnách stadionu
Standardní jednorázová vstupenka 170 Kč 200 Kč
Zlevněná jednorázová vstupenka* 120 Kč 150 Kč

*Studenti, Praha 6, Senioři, ZTP, držitelé permanentek

Také letos si  budete moci zakoupit permanentní vstupenku na domácí zápasy FK Dukla Praha ONLINE přes SMSTICKET bez zbytečných cest a během chvíle. A navíc ji budete moci mít stále u sebe ve vašem chytrém zařízení v podobě QR kódu. Takže je konec stresům spojených se zapomenutou kartou, vždy vám bude stačit mobil, ve kterém budete mít svou permanentku v podobě QR kódu uloženou.

Postup online nákupu je jednoduchý:

1. Na stránkách SMSTICKETU vyplníte objednávkový formulář.
  2. Po jeho odeslání a uhrazení ceny vám během chvíle přijde informační e-mail.
  3. V něm naleznete permanentní vstupenku v podobě QR kódu. A také proklik na formulář, ve kterém si zažádáte o způsob převzetí plastové kartičky.
  4. Plastovou kartičku si vyzvednete dle toho, jakou cestu jste zvolili: Na prvním domácím zápase, v Dukla klubu, nebo si ji necháte zaslat doporučeně poštou.

Permanentky lze samozřejmě zakoupit i bez online objednávky v Dukla klubu nebo v den prvního domácího zápasu na pokladnách stadionu. Dnem 4. července se permanentky zdražují, výhodnější je si je pořídit do tohoto termínu (viz tabulka).

Mezi prvoligovými fotbalovými kluby v Praze je vstupné stále nejlevnější. Děti do 15 let budou nadále chodit na zápasy na Julisce zdarma. Taktéž bude vždy možné zakoupit si zvýhodněné vstupné v předprodeji.