• A-tým

• 26.10.2021

Spouštíme soutěž s Kartou Dukla od ČSOB. Zapojte se a vyhrajte exkluzivní ceny!

Dukla si pro vás, fanoušky, připravila společně s Kartou Dukla od ČSOB podzimní soutěž o exkluzivní ceny. Patří mezi ně například večeře s hráčem či některou z legend našeho klubu, retro dres nebo sezonní VIP permanentka na Julisku a další skvělé ceny. Pokud jste držiteli Karty Dukla, tak vaše výhra bude automaticky ještě vylepšená.

Soutěž jsme spustili 26. října a prodlužujeme ji do konce letošního roku!

Jak se do soutěže zapojit?

Soutěž bude probíhat na našem  Facebooku, kde jsme zveřejnili a ukotvili příspěvek, pod který budete do komentářů zasílat fotografie. Cílem je vyfotit se minimálně u čtyř obchodníků z obchodního schématu Karta Dukla od ČSOB, kde aktuálně můžete získat výhody/slevy při placení s touto kartou. Jejich seznam najdete ZDE.

Z fotografie musí být patrné, že se nacházíte před nebo v prodejně každého daného obchodníka. Výjimku tvoří fanshop FK Dukla Praha, který se spolu s fanshopem TJ Dukla Praha považuje za jeden subjekt (jednoho obchodníka).

Fotky můžete do komentářů umístit buď jako hromadnou koláž, nebo je nahrát jednu po druhé jako samostatné komentáře. Soutěž nově končí v pátek 31. prosince 2021!

Ze všech zúčastněných, kteří zveřejnili alespoň čtyři komentáře s fotografií dle pravidel výše, náhodně vylosujeme tři výherce.

O co se hraje?

1. Výherce:

• Tříchodová večeře s legendou/hráčem
  • Retro dres podepsaný legendami klubu
  • Poukaz do fanshopu v hodnotě 1500,- Kč (pro držitele karty DUKLA v hodnotě 3000 Kč)

2. Výherce:

• Přenosná VIP permanentka na jarní část sezóny 2021/2022
  • Míč Adidas podepsaný A-týmem klubu
  • Poukaz do Fanshopu v hodnotě 1000,- Kč (pro držitele karty DUKLA v hodnotě 2000,- Kč)

3. Výherce:

• Přenosná permice na jarní část sezóny 2021/2022
  • Podepsaný dres Dukla