• A-tým

• 10.06.2021

Spouštíme prodej permanentek na nadcházející sezónu s heslem „Přeju to Dukle“

Zajistěte si své místo na tribuně včas! Zahajujeme prodej permanentních vstupenek na sezonu 2021/2022. Permanentky můžete snadno nakoupit online z pohodlí domova.

Do nové sezony vstoupíme s mottem „Přeju to Dukle,“ kterým chceme na tribuny nalákat více nových fanoušků i těch, pro které není Dukla v Praze klubem číslo jedna, ale rádi nás na domácí zápasy přijdou podpořit.

„Dlouhodobě si klademe za cíl zaplňovat Julisku. Snažíme se i oslovovat nové skupiny lidí, kteří chtějí chodit na fotbal a podporovat náš klub. Heslem „Přeju to Dukle“ mluvíme k lidem, kterým není pojem Dukla cizí, nejsou skalními příznivci klubu, ale Duklu vnímají a přejí jí úspěch. Věříme, že se nám tím opět podaří na tribuny přilákat nové příznivce,“ uvedl Petr Lupínek, marketingový manažer Dukly.

V první vlně, která potrvá do 10. července, můžete permanentky zakoupit za nejvýhodnější cenu 1 200 Kč (pro držitele permanentek z loňska, obyvatele Prahy 6 a členy fanklubu 900 Kč). Oproti minulé sezoně nezdražujeme, za stejnou cenu naopak uvidíte o dva domácí zápasy více, jelikož se FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA o dva týmy rozrůstá.

Pokud jste byli držiteli permanentní vstupenky v uplynulé sezoně, jež se z větší části kvůli koronavirovým opatřením odehrála bez diváků, můžete využít kompenzace a nakoupit permanentku pro nadcházející ročník za zlevněnou cenu 500 Kč. Upozorňujeme, že tato akce neplatí pro ty, kteří permici zakoupili ve speciální akci na poslední tři zápasy uplynulého ročníku za 299 nebo 249 Kč.

Velice si vážíme každého fanouška, který se i přesto rozhodne permanentku zakoupit za plnou částku a podpořit tím náš klub. Tyto prostředky budeme investovat do dalších projektů, kterými Duklu zase posuneme o krok dál.

Upozorňujeme fanoušky, že permanentky je nutné si po nákupu online vyzvednout fyzicky v našem Dukla klubu na adrese Podbabská 5 nebo si ji nechat zaslat poštou. Více informací o otevírací době najdete ZDE.

PERMANENTNÍ VSTUPENKY NA LIGOVÝ ROČNÍK 2021/2022

ONLINE PRODEJ
SOUHRNNÝ CENÍK
CENÍKCENA
DRŽITELÉ 20/21500,- Kč
STANDARDNÍ ZVÝHODNĚNÁ + DÁRCI 900,- Kč
STANDARDNÍ ZÁKLADNÍ1 200,- Kč
VIP5 000,- Kč
SKY BOX10 000,- Kč

STANDARDNÍ PERMANENTKA

Cena: 500,- Kč* pro držitele permanentek ze sezony 2020/2021, kteří se rozhodli využít slevy z důvodu nemožnosti navštívení většinu utkání kvůli koronaviru

900,- Kč pro držitele permanentek ze sezony 2020/21, kteří se rozhodli nevyužít slevy a podpořit klub zakoupením permanentky v plné ceně. Dále pro členy fanklubu, občany Prahy 6, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP

1 200,- Kč pro nové držitele permanentek

* sleva se nevztahuje pro ty, kteří v loňské sezoně nakoupili permanentku ve speciální akci za 299 a 249 Kč.

• vstup na všechna ligová utkání včetně Poháru FAČR
  • sedadlo ve 14 a 15 řadě sektoru D
  • sleva 5 % na klubový merchandasing
  • nákup jednorázových vstupenek za zlevněnou cenu (viz níže)