Slova Güntera Bittengela k uplynulé sezoně v mládeži

27. 6. 2022 | Redakce

Slova Güntera Bittengela k uplynulé sezoně v mládeži

Manažer úseku mládeže Günter Bittengel vyjadřuje slova chvály a díků mládežnické sekci a všem jejím příznivcům.

Vážení kolegové trenéři, milí přátelé,

máme za sebou další sezonu hraní, tréninků a soutěžení, a proto mi dovolte vám všem v první řadě poděkovat za vaší celoroční systematickou činnost a vzájemnou spolupráci napříč všemi kategoriemi naší mládežnické akademie. Právě vzájemné pochopení vedle vašich nesporných trenérských kvalit je zárukou pozitivního vývoje naších svěřenců a celého klubu.

Můžeme být právem hrdi na naše dorostence, kteří dotáhli skvělou sezonu do postupu mezi českou fotbalovou elitu, na účast našich žáků v baráži o postup do I. ligy a samozřejmě na všechny naše týmy, které velmi úspěšně reprezentovali náš klub nejen svými výsledky, ale hlavně úrovní vystupování a předvedenými dovednostmi po celý fotbalový rok. Sluší se pogratulovat k postupu dukláckým dorostenkám, které si příští rok zahrají, tak jako všechny ostatní týmy dívčí a ženské týmy, nejvyšší soutěž. 

Veliké poděkování patří všem našim příznivcům ze strany rodičů, především za jejich výraznou angažovanost na projektech naší mládeže. Taktéž všem fanouškům, kteří nás podporovali nejen na utkáních.

Z celého srdce vám všem děkuji a přeji vám krásné dny zaslouženého odpočinku.

Buďme hrdí na svůj klub.

S úctou Günter Bittengel

 

Fotogalerie


Partneři klubu