• Stará garda

• 27.09.2016

Setkání bývalých hráčů fotbalového klubu Dukla Praha

V pondělí dne 26. září 2016 se uskutečnilo v klubovně na stadionu na Julisce pravidelné setkání bývalých hráčů (internacionálů) našeho A mužstva a současných a bývalých funkcionářů klubu fotbalového klubu Dukla Praha. Zároveň se jednalo o 2. výročí odhalení Pamětní desky.

Zadní řada zleva: Alois Nedorost (bratr Josefa), Jiří Svoboda, Jiří Blažek, Ján Geleta, PaedDr. Ivo Viktor, JUDr. Václav Samek, Tadeáš Kraus, Josef Vojta, Ing. Miroslav Mück, Ivo Novák, Vladimír Táborský, František Knebort a MUDr. Hubert Topinka.

Přední řada zleva: Miloslav Jícha, Jan Brumovský, Danuše Jarešová, Miluše Ječná, Hana Krausová, Ivo Urban, Ing. Bohumil Paukner, Josef Vacenovský, Ivo Niederle, Jindřich Nejezchleba a Rudolf Kučera.

Sedící zleva: Šárka Knebortová, Věra Masopustová, Jitka Vacenovská, Jitka Jelínková, Marie Brumovská, Marta Pospíchalová (bývalá manželka Františka Šafránka), Jiří Čadek, Růžena Koubová, Ilona Tománková

a Josef Jelínek.

Druhé výročí odhalení pamětní desky fotbalového klubu Dukla Praha. V roce 2016 nás opustili Ivan Bilský, Josef Nedorost, pan Tošnar, Luděk Macela a Jaroslav Jareš.