• Klub

• 27.09.2021

S Duklou se rozloučil její dlouhodobý pracovník Mgr. Jiří Kos

K 1.září se s Duklou Praha rozloučil její dlouholetý pracovník Mgr. Jiří Kos a zároveň k tomuto datu požádal o zproštění funkce člena představenstva FK Dukla Praha, a.s. Nástupkyní Mgr. Kose na pozici sportovně-technického manažera se stává Ing. Michaela Kaprálková.

Za celou dobu svého více než desetiletého působení, nejdříve jako asistent generálního ředitele, později v roli sportovní-technického manažera a v posledních dvou letech i jako člen představenstva, odváděl v našem klubu obětavou a poctivou práci. Zažil s Duklou ještě její druholigové účinkování na počátku minulé dekády, postup do nejvyšší soutěže i sestup zpět do druhé ligy v roce 2019. Svými zkušenostmi, kterých během let v Dukle nabyl a zejména svým odpovědným, svědomitým přístupem k práci přispíval k překonávání překážek a k plnění mnohdy nelehkých úkolů, které fotbalový život Dukle přinášel.

Pro své bohaté zkušenosti, znalost dukelského prostředí i konstruktivní přístup k řešení pracovních problémů a v neposlední řadě i pro svou nekonfliktní, veselou povahu byl mezi svými kolegy respektován a oblíben.

Představenstvo klubu Mgr. Jiřímu Kosovi za pro Duklu odvedenou práci děkuje, přeje mu hodně štěstí, zdraví a úspěchů na jeho další profesionální dráze i v soukromém životě a zároveň přeje Ing. Michaele Kaprálkové, aby na práci svého předchůdce zdárně navázala.