• Klub

• 27.09.2021

Prohlídka Julisky. Nahlédněte do útrob ikonického stadionu

Nahlédněte do míst, kam se fanoušek běžně nepodívá. V návaznosti na utkání s Prostějovem znovu spouštíme prodej vstupenek na prohlídku stadionu Juliska. Ta se uskuteční v den zápasu, tedy v pátek 1. října, se začátkem ve 14:00.

Provedeme vás útrobami stadionu a budete mít jedinečnou šanci prohlédnout si prostory Julisky, jednoho z nejpamátnějších a nejvýznamnějších fotbalových stadionů československé historie.

Součástí prohlídky je také vstupenka na utkání, drobné suvenýry z našeho fanshopu a poukaz na zápasové občerstvení.

VSTUPENKY NA PROHLÍDKU JE MOŽNÉ ZAKOUPIT POUZE ONLINE PŘES PORTÁL SMSTICKET ZDE.

Program prohlídky:

14:00 - začátek prohlídky u sochy Josefa Masopusta na Julisce

14:00-15:00 - prohlídka útrob Stadionu Juliska s výkladem (historická klubovna, televizní lávka, vstup na hřiště, VIP pozice, atletický tunel, SKY BOX prostory)

15:00-17:45 - vstup a sledování utkání FK Dukla Praha vs. 1. SK Prostějov

Cena prohlídky je vstupenkou i občerstvením je 590 Kč, členové fanklubu zaplatí 490 Kč.

Minimální počet zúčastněných osob pro uskutečnění Dne s Duklou je šest. Děti do 15 let mají vstup zdarma.