• Klub

• 17.08.2022

Představenstvo klubu schválilo vstupné zdarma

Zápas s Varnsdorfem můžou všichni fanoušci sledovat bez placení. Ani permanentkáři nepřijdou zkrátka, ve fanshopu na ně čeká benefit.

V utkání 4. ligového kola, kde bude naším soupeřem Varnsdorf, se nebude od diváků vybírat žádné vstupné. Rozhodlo o tom vedení Dukly s přihlédnutím k nevydařenému vstupu do aktuální sezóny. Jde o vstřícné gesto směrem k našim fanouškům a určitou formu omluvy za výsledky i hru v úvodních třech zápasech, které se nám nepovedly.

Permanentkáři, kteří si zakoupili permanentní vstupenku, si před zápasem mohou na stánku fanshopu vyzvednout kupón, na který ve stánku s občerstvením dostanou zdarma klobásu a pivo nebo jiný nápoj. První padesátka držitelů permanentních karet, která se zastaví ve stánku fanshopu, navíc dostane týmový plakát na tuto sezónu.