• esport

• 17.01.2021

Předehra pohárového zápasu. Dukla se Slavií změří síly ve FIFA

Ještě před úterním zápasem 3. kola MOL Cupu proti sobě nastoupí zástupci Dukly a Slavie také ve hře FIFA. Vzájemný přátelský zápas odehrají v předvečer úterního zápasu, a sice v pondělí od 19 hodin.

Za Duklu nastoupí její dva hráči – Leoš „Efik55“ Effenberger a Lukáš „Ballumi10“ Baloun. Mimochodem, už jste s nimi na našem webu četli rozhovor?

„Zápas se Slavií je velmi dobrá příležitost jak pro nás, tak pro Duklu. Je to skvělá možnost porovnat síly s profesionály, se kterými se můžeme utkat v největších turnajích. Moc se na to s Efikem těšíme a doufáme, že taková akce tu není naposledy,“ těší se před přátelákem Lukáš "Ballumi10" Baloun.

Leoš "Efik55" Effenberger se střetne s Michalem "DRMi10" Drastichem, který do pražské Slavie přestoupil před pár dny z FC Viktoria Plzeň. V plzeňském dresu se na konci minulého roku stal vicemistrem FIFA COOL ligy.

Lukáš "Ballumi10" Baloun se utká s Martinem "Kobby" Strnadem. Obě střetnutí se budou hrát formátem BO2, to znamená, že spolu hráči utkají dvakrát a o vítězi rozhodne celkové skóre z obou zápasů. Lukášův zápas budete moci sledovat živě na Twitchi ZDE.

Naši hráči mají za sebou víkendové měsíční finále Paddock ligy. „Ballumi10“ v přetěžké skupině statečně bojoval o postup do play off, který mu nakonec utekl jen o skóre. „Efik55“ si splnil svůj cíl, postoupil ze skupiny a skončil mezi nejlepší osmičkou hráčů.