• A-tým

• 24.07.2011

Podepsáno. Miroslav Podrazký je hráčem Dukly

P R A H A - Záložník Miroslav Podrazký se dnes oficiálně stal hráčem Dukly. Na Julisce podepsal dvouletou smlouvu s opcí.

Šestadvacetiletý záložník je odchovancem Bohemians. V lednu 2005 zamířil do Příbrami. Ve středočeském celku strávil tři a půl roku. Během této doby si vyzkoušel půlroční hostování v Čáslavi. V červenci 2008 přestoupil do Sokolova, kde se vypracoval mezi klíčové hráče. Miroslav Podrazký má na kontě 20 prvoligových startů a jeden vstřelený gól.

Co říká o posile Dukly Günter Bittengel, sportovní ředitel klubu? „Trenér tohoto hráče dlouho sledoval. Miroslav Podrazký byl stavebním kamenem Sokolova, kde si ho velice vážili pro jeho hráčské i charakterní vlastnosti. V Dukle zapadá do střední generace našich hráčů a jsme velmi rádi, že jsme takového fotbalistu získali.“