• Fanoušci

• 31.07.2017

Po dvou měsících opět Teplice

Když jsme do severočeského lázeňského města jeli naposledy, začínalo parné léto, rozhodnuto nebylo o titulu ani o našem konečném umístění, a v ochozech jsme prožili nejen loučení Štěpána Vachouška, ale také žlutovínovou euforii z Preislerova gólu v poslední minutě nastaveného času.

Los nám ty letní výjezdy do Teplic přeje, a tak se tam v této sezóně podíváme již ve druhém kole začátkem srpna. Vše bude ještě otevřené, snad bez vykartovaných hráčů, a my tak budeme moct hnát Žlutý balet do zteče. Ideální by bylo, kdyby kluci začali přesně tak, jako na konci května končili. Pojďte nám v tom pomoct!

Výkop zápasu je v sobotu 5. srpna v 17.00, odjezd z Prahy je ve 15.15 od metra Černý Most. Cena dopravy je 100 Kč pro členy a 150 Kč pro nečleny Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu