• Rozhovory

• 08.04.2017

Peter Olayinka hodnotil nešťastný zápas proti Boleslavi

Hned po změně se při rohovém kopu odpoutal od svých strážců a nekompromisně vyrovnal. V ten moment se zdálo, že je Dukla na cestě k tomu, aby zopakovala dva týdny starý výsledkový zvrat, který předvedla na Bohemce. Bohužel tomu tak nebylo, a tak musel Peter Olayinka po zápase hledat příčiny neúspěchu.

Co říkáš na dnešní výsledek?

Je to pro nás velké zklamání. Měli jsme dost šancí a celková naše hra byla také dobrá. Je škoda, že jsme to nezvládli, ale musíme na dnešek zapomenout a koukat se opět dopředu na nejbližší utkání.

Přestože jsme první poločas prohráli 0:1, byli jsme v něm jasně lepším týmem. Je to o to větší zklamání?

Samozřejmě, měli jsme dát gól už v první půli, ale to se nám bohužel nepodařilo a namísto toho jsme inkasovali před odchodem do kabin.

Věřili jste o poločase, že můžete utkání otočit?

Určitě, byli jsme odhodláni výsledek otočit a věřili jsme, že můžeme uspět. Bohužel nám to nevyšlo.

Před koncem zápasu se odehrála zajímavá situace. Rozhodčí zapískal odkop od soupeřovy brány, ale potom se mi zdálo, že se Fleišman přiznal, že se dotkl míče jako poslední, přesto sudí výrok nezměnil…jak si to viděl ty?

Ano, byl to určitě roh a ten hráč (Fleišman) se přiznal a řekl sudímu, že to byl on, ale rozhodčí na to nereagoval a odkopávalo se od brány.