• Rozhovory

• 05.08.2012

Pavel Hašek: Osobní statistiky mě moc nezajímají

Pavel Hašek byl po utkání s Libercem hodně zklamaný. K radosti mu ani nepřispěla již druhá vstřelená branka, která ho řadí mezi kanonýry startující ligy.

Druhá vstřelená branka, stává se z tebe nový kanonýr Dukly.

Já tam nejsem od toho abych ty góly dával, ale abychom góly nedostávali. Dneska jsme tři dostali, takže žádný šlágr.

Ale musíš být přeci spokojen co se týče své osobní statistiky.

Mě ty osobní statistiky ani tak moc nezajímají. My potřebujeme vyhrávat a dneska se nám to nepovedlo.

Co se tedy stalo, že Dukla jede z pod Ještědu bez bodu?

Já si myslím, že to je především tím, že Liberec hrál druhý poločas velice dobře. My jsme zalezli a bohužel nám ty góly dali. Ten jeden gól padá na mou hlavu, kdy mě Šural přehlavičkoval, ty dva ostatní byly odražené balony, kdy se to k němu šťastně odrazilo. Je to škoda.

Může to být i tím, že Dukle v závěru zapasu už docházely síly?

Tak Liberec jako favorit s tím ke konci zápasu musel něco dělat. Tu kvalitu na to mají, aby dokázali na konci zápasu zatlačit.