• Rozhovory

• 27.04.2013

Pavel Hašek: Chceme mít co nejvíce bodů

V utkání se Sigmou Olomouc byl jednoznačně u nejvíce brankových příležitostí. Nejen o nich, ale i o dalším se dočtete v pozápasovém rozhovoru.

V utkání jsi měl nejvíce možností dát branku, v čem byl problém, že jsi žádnou šanci neproměnil?
Tak ta první, kterou jsem měl, nebyla podle mě špatně řešená, Zlámal to vyrazil, ani nevím jak – superball. A při té druhé, kdy jsem si to zpracoval a střílel levou nohou, dobře vyběhl. Možná kdybych mu to v té chvíli ještě sekl. Ale v ten okamžik jsem to udělal, jak jsem to udělal. Určitě to šlo lépe, když to neskončilo brankou.

Ve druhé půli jsi měl ještě jednu střelu vysoko nad břevno.
Měl, ale to bylo dost těžké trefit z první, pak měl šanci i Zbyňa. Já si myslím, že to byl dobrý zápas, akorát jsme měli vyhrát.

Když se vrátíme k té šanci Zbyňka Pospěcha, proč ses rozhodl přihrát a nestřílet?
Zbyněk řval a byl tam sám, ale říkal, že se mu o něco zadrhla noha a zamotaly se mu fajfky, takže uvidíme, podíváme se na video.

Mrzí vás, že jste Olomouc nedotáhli bodově a mohli být blíž pohárům?
Nás tohle nemrzí. Mrzí nás, že jsme nevyhráli a ne to, že jsme někoho nedotáhli.

Takže to tak neberete, že hrajete o poháry? Bavíte se o tom v kabině?
My nehrajeme o poháry, my hrajeme o to, abychom měli co nejvíce bodů, a když to bude stačit na poháry, tak jedině dobře.

A na závěr, dnes vás přišla povzbudit téměř celá mládež včetně Dukly JM, bylo to znát?
Bylo! Je skvělé hrát před takovým publikem, které vám fandí. Chtěl bych všem moc poděkovat, že přišli a doufám, že se v takovém počtu sejdeme i na dalším domácím utkání proti Brnu.