• A-tým

• 13.10.2011

Ligové utkání s Jabloncem odehrajeme na Strahově

P R A H A - Po více než padesáti letech bude mít Dukla domácí hřiště na strahovském stadionu. Tam nastoupí k zápasu s Jabloncem, s nímž se střetne v rámci 11. kola Gambrinus ligy.

Důvodem jednozápasového stěhování je probíhající rekonstrukce Julisky. Utkání Dukla Praha - Baumit Jablonec zařadila do svého programu televizní stanice ČT4 Sport, zápas se tak bude hrát v sobotu od 18.20 hodin.

Se severočeským celkem se střetneme dvakrát během několika dnů. Ve středu odehraje Dukla s Jabloncem odvetný zápas osmifinále Ondrášovka Cupu. K tomu nastoupí 19. října na Julisce od 15.30 hodin. 22. října pak sehraje prvoligový duel se stejným soupeřem na Strahově.

Dukla se tak vrací na místo, na kterém sbírala své první úspěchy. Ze Strahova se pak přestěhovala na Julisku, kde první utkání sehrála 10. července 1960.