• Juniorka

• 27.04.2014

Juniorka se utká s Teplicemi

Juniorka se utká v pondělí od 14 hodin s Teplicemi, sousedem v tabulce, který v posledním kole remizoval s pražskou Slavií 1:1. Zápas se odehraje na Julisce.

Teplická juniorka má po jedenatřiceti zápasech na svém kontě 30 bodů za osm výher, šest remíz a a sedmnáct proher. Bodový zisk teplických zatím stačí na sedmnáctou příčku v tabulce Juniorské ligy. V posledním kole Teplice remizovaly s pražskou Slavií 1:1, kdy vyrovnával v 52.minutě Bratanovič. Za Teplice nastoupilo v tomto utkání několik hráčů "A" týmu.

Dukla má za sebou také remízový zápas. Na půdě Slovácka naše juniorka remizovala 3:3, když vyrovnával v nastaveném čase druhého poločasu Begič. Dukle patří v Juniorské lize o dvě příčky lepší lepší umístění než Teplicím. S 39 body mají mladíci s Dukly devítibodový náskok na pondělního soupeře.

Dorazíte podpořit naši juniorku? Utkání začíná v ponděli ve 14 hodin na stadionu Juliska!

Poslední utkání soupeře:
FK Teplice - SK Slavia Praha 1:1 (0:1)
Branky: 52. Bratanovič – 31. Zámečník. Rozhodčí: Svatík – Hrabovský, Šauflová. ŽK: Salami, Vůch – Verner (2x), Liška. ČK: 78. Verner.

FK Teplice: Lukáč – Heger, Chukwuma, Bratanovič, Salami, Urma, Ramos, Strada, Vůch, Richter, Takács.
SK Slavia Praha: Řehák – Bejbl, Verner, Kolařík, Smolák, Mensah (46. Peterka), Salašovič, Čepelák, Šimeček, Vondráček (77. Liška), Zámečník.