• Juniorka

• 09.11.2014

Juniorka přivítá Třinec

Junioři Dukly se po derby se Spartou utkají se soupeřem z opačného konce tabulky než se nachází letenský celek. Ve sportovním areálu Mikulova přivítají mladíci Dukly od 14 hod Třinec.

Dukla v posledním zápase odehrála derby se Spartou, za kterou nastoupilo pět opor z ligového kádru, i tak ale mladíci z Dukly bojovali o bodový zisk až do posledních minut, až v 84.minutě totiž proměnil Mareček pokutový kop a nasměroval Spartu k vítězství 2:1. Nutno ale podotknout, že v několika fázích zápasu byli junioři Dukly lepším celkem.

Třinec je sice na posledním místě tabulky, ale v posledním zápase porazil sedmou Jihlavu! Tudíž se nebude jednat o žádné outloukánky v rámci Juniorské ligy.

Duel Dukla vs. Třinec bude opět streamován na tomto odkaze.

Poslední utkání soupeře:
FK Fotbal Třinec - FC Vysočina Jihlava 2:1 (0:0)
Branky: 50. Tomáš Matoušek , 56. Patrik Demeter, 86. Tomasz Gomola. Rozhodčí: Jan Machálek - Petr Vysloužil, Ondřej Cieslar. ŽK: Patrik Demeter (Jihlava).
FK Fotbal Třinec: Lukáš Brych - Jan Zawada, Marek Minařík, Peter Kučera, Tomáš Matoušek - Patrik Kundrátek (78. David Králíček), Jaroslav Málek (89. Jan Ferenc), Mário Mjuller, Tomáš Voves, Jan Lukáš - René Dedič (46. Tomasz Gomola).
FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Kryštůfek, Pedro, Ujčík (64. Spirkoski), Demeter, Kovář (64. Zábrodský), Duba, Mlakič, Irobiso (71. Mazel), Klusák, Hron.

Poslední vzájemné utkání:
FK Fotbal Třinec - FK Dukla Praha 2:3 (1:1)
Branky: 13. a 79. Voves – 23. a 76. Vopat, 82. Brejcha. ŽK: 43. Velner. Rozhodčí: Antoníček – Vysloužil, Vítek.
FK Fotbal Třinec: Bruk – Roman, Velner, Trajkovski (69. Švábik), Bulawa, Joukl, Matoušek, Jarabica (87. Machala), Voves, Dedič (69. Kufa), Motyčka.
FK Dukla Praha: Vávra – Kulikov (80. Matta), Štěpán Hrazdíra, Reiter (46. Gajecký), Preisler - Tetour, Vrkoč (54. Farkaš), Brejcha - Mazlouf (46. Klár), Vopat, Toman.