• Juniorka

• 16.11.2014

Juniorka jede na sever Čech

Hráče juniorky čekají ještě poslední tři utkání před zimní pauzou. Prvním z těchto tří utkání je duel v Liberci, který se uskuteční ve sváteční den - 17.listopadu od 13 hod.

Liberecké mužstvo se nachází na dvanáctém místě v tabulce. Junioři ze severních Čech mají na svém kontě po 18 odehraných zápasech 22 bodů za šest výher, čtyři remízy a osm proher. V posledním zápase zavítali liberečtí na hřiště Dynama České Budějovice, kde prohráli 4:3.

Dukla má za sebou vítězné utkání a to na domácí půdě, kde zvítězila na 5:0 nad Třincem.

Poslední utkání soupeře:
SK Dynamo České  Budějovice - FC Slovan Liberec 4:3 (3:2)

Branky: 2. Brunclík, 7. Volešák, 42. Held M., 85. Koreš – 27. Drobílek, 38. Brunclík (vl.), 67. Ondráček (pen.). Rozhodčí: Šimáček – Kotalík, Pečenka. ŽK: Dydowicz (LIB).
Dynamo ČB: Fryšták – Krejčí, Podráský, Brunclík, Vít – Held J. (88. Janoch) – Schertler (63. Tomášek), Volešák, Koreš, Horák – Held M.
Slovan Liberec: Zoul – Bouška, Egert, Bong, Ondráček – Dydowicz, Sackey (76. Machuča), Soungole – Kaiser, Drobílek – Hamuľak (83. Polívka).

Poslední vzájemné utkání:
FC Slovan Liberec - FK Dukla Praha 8:2 (3:1)

Branky: 19. Frimmel, 20. Frimmel, 22. Frimmel, 63. Frimmel, 68. Egert, 80. Frimmel, 82. Frimmel, 86. Kaiser – 9. Manzia, 89. Begič. ŽK: 54. Bouška. Rozhodčí: Černý – Kubr, Hanousek
Liberec: Kubát – Zítka, Egert, Beníšek (74. Krejčí), Vojtěšek - Kaiser, Drobílek (61. Chlumecký), Dydowicz, Ondráček - Bouška (69. Lanfranchi), Frimmel.
Dukla Praha: Němčanský – Kulikov, Schindler (71. Klár), Begič, Cvrček - Brejcha, Tetour, Mazlouf (46. Vrkoč) - Manzia (75. Matta), Vopat, Gajecký (46. Toman).