• Juniorka

• 14.04.2013

Junioři proti Klokanům

Juniorka sehraje jedno z dalších pražských derby, tentokrát na hřišti zelenobílých Bohemians 1905. Zda se bude dařit stejně, jako proti Spartě, uvidíte v pondělí 15. dubna od 16,30 hod na hřišti FC Čechie Uhříněves, V bytovkách, P10.

Klokani z Ďolíčku se po 25. kolech nachází na předposledním sedmnáctém místě tabulky se stejným počtem bodů jako šestnácté Slovácko, s kterým prohráli ve 23. kole vysoko 1:4. V minulém kole zajížděli na půdu jihočeského týmu Českých Budějovic, ani zde se jim příliš nedařilo a odvezli si odtud prohru 1:3. Na jaře ještě nezvítězili, pouze dvakrát remizovali, a to proti Slavii a Příbrami.

Jaroslav Peřina: "Na utkání s Bohemkou jsme připraveni, nicméně jsme se potýkali s neúčastí některých hráčů, kdy se Farkaš, Čapek a Micka účastnili zápasu v Kunicích. Každý po pětačtyřiceti minutách. My jsme se v rámci tréninku zaměřili spíš na individuální dovednosti, které jsme směřovali směrem k tomuto utkání. Čeká nás pravděpodobně velmi těžký terén, protože ještě v týdnu jsme nevěděli, jestli se utkání odehraje. Já doufám, že zopakujeme druhý poločas se Spartou a věřím, že Kunič si nebude nechávat gólovky na 90. minutu a bude střílet co nejdřív, abychom utkání co nejdříve rozhodli. Nicméně nás nečeká nic jednoduchého."