• Články mládež

• 27.07.2021

Ještě máme volná místa... Přidáš se?

V srpnu pořádá náš klub v mládežnickém areálu TJ Ruzyně příměstský kemp. Přihlášky jsou stále otevřené.

Již 11. ročník ročník DUKLAKEMPŮ je v plném proudu. V srpna nás čeká ještě jeden turnus ve formě příměstského kempu od 16. do 20. srpna 2021. Děti se v mládežnickém areálu TJ Ruzyně mohou těšit na nové fotbalové dovednosti, mimifotbalové aktivity a určitě si odnesou mnoho nejen sportovních zážitků. Proběhnou tréninky s vybranými kategoriemi klubu, zájemci si mohou vyzkoušet brankařský trénink. Při vyšších teplotách vytáhneme klouzačku nebo se uklidíme do chladnějšího gymnastického sálku. Na hřišti se naučíme noví finty a budeme mastit fotbal. Vyzkoušíme balanc na tubusech a třeba si i zabojujeme. Chceš to zkusit?

Na turnus se stále můžete hlásit. Veškeré informace ke kempům najdete na www.kemp.fkdukla.cz

Pro účast stačí vyplnit online přihlášku ZDE.

My i naši účastníci na fotce se na Tebe těšíme a držíme Ti místo :).