Jak se přípravky vydaly na Slovácko

14. 12. 2021 | Karolína Myslíková

Jak se přípravky vydaly na Slovácko

Sešli jsme se ve sváteční den 17.11.2021 v 10 hodin na pražském Hlavním nádraží. I přes nenadálé komplikace způsobené covidem a karanténami se nám povedlo do Uherského Hradiště odjet v krásném počtu 20 hráček.

Cesta vlakem byla poměrně dlouhá, ale vzhledem k tomu, že nás po příjezdu čekal halloweenský program na hlavním stadionu Slovácka, krásně jsme se zabavili malováním strašidelných masek:).

Ubytovali jsme se v příjemném penzionu Rozárka, převlékli se do kostýmů a vyrazili procházkou přes město až na fotbalový stadion Miroslava Valenty. Tam už byla připravena parádní strašidelná stezka plná nástrah a úkolů. Poté, co se děvčata poprala se všemi výzvami a uvařila kouzelný lektvar, vydali jsme se na cestu zpátky protože jsme byli již všichni pěkně unavení a hladoví. Naštěstí nás čekala k večeři parádní pizza a tak jsme hlad rychlostí blesku zahnali:). Pak už jenom důkladné odlíčení a hurá do postýlek pořádně se vyspat na další nabitý den:).

Ve čtvrtek ráno nás po snídani čekala Človíčkova stezka, krásný sportovně-naučný areál, kde se děvčata dozvěděla spoustu informací z historie sportu a vyzkoušela si své dovednosti.

Po obědě jsme vyrazili na malou procházku městem, navštívili místní informační centrum, koupili pohledy, aby děvčata mohla o poledním klidu napsat pozdravy rodičům, a vystoupali na věž místního moderního kostela, ze které byla krásná vyhlídka na celé Staré Město i Uherské Hradiště.

Abychom si udělali pořádný hlad, měli jsme na odpoledne připravený dvouhodinový fotbalový trénink, který jsme si parádně užili.

Pátek byl jen samá zábava. Den jsme začali vydatnou snídaní, protože na další aktivity jsme potřebovali nabrat hodně síly. Poté jsme se procházkou vydali do místního sportovního centra, kde jsme se až do oběda bavili na trampolínách.

Po obědě byla na holkách znát únava, ale procházka městem na čerstvém vzduchu je zase nabila energií a tak jsme se přesunuli do aquaparku, kde jsme strávili celé odpoledne blbnutím na tobogánech, potápěním a honičkami v divoké řece.

Sobota byla dnem odjezdu. Dopoledne nás čekalo završení celého víkendu a to zápas proti děvčatům ze Slovácka. Atmosféra mezi oběma týmy byla velmi přátelská a tak si utkání všichni užili.

Po obědě a sbalení kufrů jsme ještě poslední procházkou přes místní minizoo vyrazili na nádraží a čekala nás už jen zase více než tříhodinová cesta vlakem do Prahy. Děvčata byla unavená a plná zážitků. Po příjezdu na Hlavní nádraží jsme je napůl spící vrátili v plném počtu rodičům:).

Takže na závěr krátké zhodnocení celé akce. Vše dopadlo na výbornou, program byl nabitý, zážitky intenzivní. Vše dopadlo podle plánu, všechny aktivity se podařilo zrealizovat. Vrátili jsme se všichni a vcelku. Šťastní, spokojení, unavení.

Teď si chvilku odpočineme a začneme plánovat další výpravu za sportovními i kulturními zážitky.

 

Fotogalerie


Partneři klubu