• Články mládež

• 12.09.2018

I letos se účastníme programu Aktivní město

Rodiče dětí z Prahy 6, které sportují ve fotbalové Dukle, mohou tak jako loni uplatnit příspěvek v rámci programu Aktivní město.

V minulém roce se Dukla zapojila do programu Aktivní město, který se ve spolupráci s Městskou části Prahy 6 zaměřil na podporu volnočasových aktivit dětí ve věku do 18 let. V rámci tohoto programu získaly děti z Prahy 6 příspěvky ve výši 2 milióny korun.

I letos je možné čerpat příspěvek na sportování dětí.

Čerpat mohou děti do 18-ti let s trvalým bydlištěm na Praze 6. V rámci projektu můžete čerpat příspěvek pouze na jednu aktivitu. Na sportovní činnosti je vypsaná odměna 600Kč na dítě.

Více informací obdržíte do emailů přes trenéry.

Jak čerpat příspěvek pro náš klub?:
1) Přejděte na web aktivnimesto.cz
2) Zaregistrujte se (případně přihlašte pod loňským účtem).
3) Uplatněte příspěvek na Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek = kluci (děvčata čerpají na FK Dukla Praha ženy, z.s.)
4) Vytištěné potvrzení odevzdejte při platbě příspěvků s doplatkem na další měsíc trenérovi.