• A-tým

• 06.06.2018

Hráči Dukly na reprezentačních srazech

Pro některé členy kádru dejvického týmu neskončila sezona posledním ligovým utkáním proti Plzni, ale ještě se vydali plnit své reprezentační povinnosti. Přinášíme přehled toho, jak se jim v národních výběrech vedlo.

Do nominace U21 na soustředění v Rakousku byl až dodatečně povolán Michal Bezpalec. Česká lvíčata sehrála dvě přátelská utkání proti stejně starým reprezentantům našich jižních sousedů. Dukelský defenzivní hráč naskočil do druhého zápasu a v záložní řadě odehrál celé utkání, ve které se českému týmu podařilo otočit nepříznivý vývoj utkání a zvítězit 3:2.

Dalším reprezentantem byl David Douděra. Dukelský hráč se zúčastnil posledního reprezentačního srazu českého týmu U20 v této sezoně. Od 28. května do 30. května byl přítomen na kempu v Písku, kde se odehrálo i modelové utkání.

Samuel Dancák byl nominován do širšího výběru slovenské reprezentace do 20 let na přípravný zápas v Moldavsku, který se konal 30. května. Do utkání, které skončilo bezbrankovou remízou, však nezasáhl.