• Rozhovory

• 13.08.2012

Honza Pázler: Teď je potřeba, abychom vyhrávali i dál

V loňské sezoně patřil do základní sestavy týmu a se 6 vstřelenými brankami byl druhým nejlepším střelcem týmu. Během přípravy na první utkání se však zranil a tak si na start v novém ročníku Gambrinus ligy musel počkat až do duelu s Teplicemi.

S Teplicemi jednoznačná výhra, tu už jste potřebovali jako sůl, že?

Předchozí dva zápasy jsme vždy vedli a ani jednou jsme to nedotáhli do vítězného konce, obzvlášť v Liberci to kluky hodně mrzelo, přeci jenom jsme byli v obou zápasech blízko 3 bodům. Takže jsme výhru už potřebovali.

Ty sám si poprvé nastoupil a hned vedoucí gól, jaký to je pocit?

Tak jsem samozřejmě rád, že mi to tam padlo, ale nejdůležitější je, že jsme vyhráli a máme tři body. Můžeme se tedy v klidu připravit na utkání se Slováckem.

Co se vůbec stalo, že jsme Tě v předešlých utkáních neviděli?

Měl jsem natažený postranní vaz v koleni. Stalo se mi to při tréninku pár dní před zápasem se Spartou.  Takže jsem týden strávil v posilovně a další se zapojoval do tréninků. Ted už by to mělo být v pořádku.

Můžeme se tedy těšit v příštích utkáních na další góly?

Tak já doufám, že ano.  Teď je ale potřeba, abychom vyhrávali i dál. V nejbližší době porazili Slovácko a je jedno kdo ten gól dá. Vždy má přednost úspěch týmu.