• A-tým

• 16.08.2022

Filip Havelka posílí Duklu

Po začátku sezony Dukla oznamuje hostovaní 24-letého kreativního záložníka pražské Sparty. Hráč, od kterého si Dukla hodně slibuje, již naskakoval v přípravě. Bohužel se také zranil. Nyní se zapojuje do tréninku a jeho příchod byl administrativně dotažen.

Filip Havelka je hráčem pražské Sparty, v jejím prvním mužstvu se ale zatím nastálo neusadil. Proto poslední sezóny strávil na hostování v jiných klubech. Loňskou sezónu odehrál ve Slovanu Liberec, kde stihl zasáhnout do 24 ligových utkání. Předtím hrál 3 sezóny v Českých Budějovicích.

„Očekávám, že přesun do Dukly pomůže mně i klubu naplnit ambice pro tuto sezónu. Dukla je tradiční klub, a líbí se mi cíl se kterým do této sezóny vstupuje. Mezi mé přednosti patří dobrá technika a zrychlení hry přihrávkou,“ hodnotí přesun do Dejvic Filip Havelka.