• Fanoušci

• 08.04.2019

Fanklub zve na výjezd do Jablonce

Vážení přátelé, duklačky a dukláci,

Vzhledem k blížícímu se termínu zápasu v Jablonci (neděle 14. 4. v 15:30) prosíme ty z Vás, kteří by měli zájem o hromadný výjezd, aby se přihlásili Vojířovi, a to na e-mailovou adresu sirDesmondGlazebrook@hotmail.com, případně formou SMS na číslo 604 494 686. Po předběžné sondáži se zdá, že počet zájemců by mohl být dostatečně vysoký, aby se nám vyplatilo objednat mikrobus (cena by byla cca 250 Kč). Řešit hromadné jízdenky jako do Zlína nemá valného smyslu, protože dostupnost Jablonce po železnici je mizerná. Hlaste se prosím do středečního (10. 4.) večera.

Prosíme také ty z Vás, kteří by cestovali vlastním vozem a byli ochotni přibrat spolucestující, aby to nahlásili na jeden z výše uvedených kontaktů. O úspěšnosti/neúspěšnosti náboru budeme přihlášené informovat mailem či telefonicky.

Těšíme se na nedělní setkání Na Střelnici!