PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

Dukla zahájila letní přípravu

18. 6. 2018 | Redakce

Dukla zahájila letní přípravuV pondělí 18. června zahájila Dukla letní přípravu. Hráči se poprvé sešli na Julisce ve 12.30, mužstvo prozatím vede trenér Pavel Drsek.

Klubové představenstvo v minulém týdnu odvolalo realizační tým A mužstva a v současné době pracuje na jeho novém složení. Dukla má zájem angažovat trenéra Martina Svědíka, který je však zatím smluvně vázán v Jihlavě.

Doufáme, že dohoda proběhne k naší spokojenosti a nový trenér bude moct co nejdříve převzít A mužstvo. Tréninky zatím povede Pavel Drsek, kterému byla, stejně jako zbytku odvolaných trenérů od A týmu, nabídnuta další spolupráce s Duklou.

K přípravě se sešli tito hráči:

Brankáři – Patrik Czehowsky, Matůš Hruška, Filip Rada.

Obránci – Michal Bezpalec, David Douděra, Martin Chlumecký, Branislav Miloševič, Nick Neca, Ivan Ostojič, Jakub Podaný, Dominik Preisler, David Šimek.

Záložníci – Frederik Bilovský, Ondřej Brejcha, Samuel Dancák, Mohamed Doumbia, Marek Hanousek, Lukáš Holík, Róbert Kovaľ, Daniel Kozel, Daniel Tetour, Volodymyr Zubashivskij.

Útočníci – Patrik Brandner, Uroš Djuranovič, Jan Holenda, Štěpán Koreš, Ivan Schranz, Adam Vlček, Ladislav Vopat.

První zápas letní přípravy odehraje Dukla ve středu 27. června s Vlašimí.

Dnes v 15:00
SK Sigma Olomouc