• Preview k zápasu

• 18.02.2022

Dukla sehraje v Hradci Králové přátelské utkání s Chlumcem nad Cidlinou

Dukla nastoupí v přípravě na novou sezonu proti dalšímu třetiligovému soupeři. V Hradci Králové, vedle hlavního stadionu na umělé trávě, se utkáme s Chlumcem nad Cidlinou. Zápas má výkop v sobotu ve 12:00.

Minulý týden jsme proti jinému třetiligovému soupeři Vltavínu zvítězili přesvědčivě 6:1, když jsme především ve druhém poločase jasně dominovali. Musíme ale připomenout, že soupeř neměl dostatek hráčů na střídání a s přibývajícím časem to bylo na fyzických silách znát.

Chlumec nad Cidlinou je soupeřem dukelského „béčka“ ve skupině B ČFL. Po podzimu je v tabulce čtrnáctý, tedy třetí od konce. V přípravě ale zatím všechno vyhrál – porazil Kolín, Vysoké Mýto i Dvůr Králové.

Dukla má kromě soboty před sebou ještě přátelák proti Bohemians 1905 (úterý 22. února od 10:00 v Nymburce) a generálku s Motorletem (sobota 26. února, od 10:15 v Jirnech).