• Preview k zápasu

• 01.09.2015

Dukla sehraje přátelské utkání proti RB Lipsko

Reprezentační přestávku vyplní áčko Dukly přátelským utkáním s německým druholigovým týmem RB Lipsko. Vzájemný duel se odehraje na Stadion am Bad ve městě Markranstädt v pátek 4. září od 16:30 hod.

Saský klub vznikl v roce 2009 jako čtvrtý fotbalový klub podporovaný společností Red Bull, s cílem stát se postupně bundesligovým celkem. Začínal v 5. nejvyšší fotbalové soutěži.

Do loňského fotbalového ročníku nastoupilo Lipsko jako nováček již ve 2. Bundeslize a skončilo 5. se ztrátou 15 bodů na první FC Ingolstädt.

V současném ročníku je Lipsko po pěti kolech na 6. místě za 2 výhry, 2 remízy a 1 prohru.

Ambiciózní RassenBallsport Lipsko má pro tuto sezónu postupový cíl. Dopomoci mu k tomu má současný trenér Ralf Rangnick, který před lety dovedl do nejvyšší soutěže Hoffenheim a který je zároveň v klubu sportovním ředitelem.

Utkání s Lipskem odehraje Dukla na Stadion am Bad ve městě Markranstädt v pátek 4. září od 16:30 hod.