• U16

• 10.06.2019

Dukla se zúčastní All Stars Cupu

Od 14. do 16. června proběhne v Praze mezinárodní mládežnický fotbalový turnaj All Stars Cup, který je určen pro kategorie U16. Z Dukly se ho tedy zúčastní svěřenci trenéra Jaroslava Žipaje.

Turnaj se koná od roku 2009 a hostí mládežnické týmy do 16 let. All Stars Cup pořádají sportovní agentura All Stars Team a Fotbalová asociace České republiky ve spolupráci s fotbalovými kluby SK Slavia Praha a Bohemians Praha 1905. Sedmdesát zápasů (vždy 2 x 15 minut) se odehraje ve sportovním centru Horní Počernice, závěrečné dva (o 3. místo, finále) na stadionu Bohemians Praha 1905 v Ďolíčku.

Dukla byla nalosována do skupiny B, v níž se v pátek utká od 9:40 se slavným španělským Atléticem Madrid, od 11:00 s Vysočinou Jihlava a od 12:20 s japonským Avispa Fukuoka. Kompletní rozlosování najdete zde.

Turnaj plný atraktivních týmů se určitě vyplatí sledovat, přijďte podpořit naši „šestnáctku“ do Horních Počernic!

Na fotografii je loňský tým Dukly U16 v zápase s Barcelonou.