• Preview k zápasu

• 18.08.2014

Dukla se utká s Jiskrou Domažlice

Srpnový termín již tradičně patří 2. kolu Poháru České pošty. Tentokrát se Dukla vydá na cestu do Domažlic, kde se ve středu od 17 hodin utká s místní Jiskrou.

Jiskra Domažlice je po dvou odehraných kolech ČFL na prvním místě s velmi dobrým skóre 7:0. V prvním zápase si Jiskra poradila s Vyšehradem 2:0 a ve druhém kole ČFL zavítali domažličtí do Chomutova, kde zvítězili dokonce 5:0!

V Poháru České pošty vyřadily Domažlice TJ Sušice v poměru 5:1. Ač se tedy jedná o soupeře, který hraje o dvě soutěže níže, nebude utkání s Jiskrou jednoduché, výsledky třetiligového celku hovoří jasně. I tak ale Dukla vstupuje do tohoto duelu jako jasný favorit a neber nic jiného než postup!

Poslední utkání soupeře: (2.kolo ČFL)
FC Chomutov - Jiskra Domažlice 0:5 (0:3)
Branky: 23. Došlý, 41. Mužík, 43. Tafat, 47. Leitl, 65. Mužík. Rozhodčí: Koval – Vlček, Musil. Diváci: 298.

FC Chomutov: Zaťko – Zahradník, Hyneš, Adjei, Grubiša – Nobst, Doksanský (63. Doksanský) – Strada (77. Nutil), Pikl (71. Klimeš), Česlák – Kopta (46. Ojini).
Jiskra Domažlice: Ticháček – Hrubý (72. Vondrášek), Bauer, Tůma, Bárta (81. Beránek) – Došlý (67. Špírek), Leitl, Mužík (85. Vojtko), Braun – Tafat, Hrdlička (76. Hamerník).