• Články mládež

• 10.09.2021

Dukla poběží opět pro Teribear

Stejně jako v minulých letech vyrazí kluci a holky sbírat kilometry pro dobré účely.

Teribear je sportovně charitativní akce, které se vínovožluté barvy účastní již od roku 2015. Za absolvované kilometry, které se zaznamenávají od minulého ročníku do aplikace, věnují partneři akce finanční obnosy. Za 1 kilometr chůze nebo běhu je to 20 Kč a letos nově můžou účastníci sbírat kilometry i jízdou na kole, zde platí 5 km za 20 Kč. Pro účast je nutná registrace, která stojí 200 Kč. Virtuální happening pořádaný Nadací Terezy Maxové dětem bude zahájen ve čtvrtek 16. září 2021 v 10 hodin a bude ukončen okamžikem dosažení limitní částky 10 milionů Kč. Veškeré informace k akci najede na www.teribear.cz

Klubová akce odstartuje ve čtvrtek 16. září 2021 v 17 hodin u sochy Josefa Masopusta. Na start nás přijdou podpořit hráči A týmu, kteří mají na Julisce předzápasový trénink. Zvěčníme všechny přítomné na schodech a každý svým tempem vyrazí do Stromovky. Věříme, že zde se k nám připojí i další rodinní příslušníci a kamarádi a společně si příjemně zasportujeme. Věříme, že duklácká parta bude sbírat kilometry i v dalších dnech akce, ať už cestou do školy, do práce, na trénink nebo prostě jen ve volném čase vyrazí sbírat kilometry. Přidáte se k nám?

Můžete se připojit do týmu FK Dukla Praha mládež a pojďte, poběžte, jeďte pro dobrou věc.

Jak na to?
1. Na webu teribear.cz > registrace
2. Kliknete na Účastním se jako jednotlivec
3. Vyplníte své údaje
4. Do pole "Chci se přidat k již existujícímu týmu" vložíte kód: F8QXB4
5. Dokončete registraci podle pokynů.