• Preview k zápasu

• 02.11.2016

Dukla jede ve 13. kole do Příbrami

Dukla zavítá na stadion u Litavky v sobotu 5. listopadu 2016, kde odehraje zápas od 17 hodin proti týmu 1.FC Příbram.

Středočeský celek nevstoupil do letošního ligového ročníku zrovna dobře. Se třemi body za jedinou výhru se krčí na posledním místě tabulky.

V sedmém kole Příbram zvítězila nad Teplicemi 3:2. Utkání patřilo k jejich nejproduktivnějším, co se branek týče. Skórovat se jim povedlo už jen v utkání proti Jablonci, které nakonec prohráli 2:4.

Trápící se tým převzal po čtvrtém kole zkušený trenér Petr Rada, ale výrazné herní ani výsledkové zlepšení tato změna nepřinesla. I z toho důvodu se v sobotu z naší strany dá očekávat dobývání hluboko zatažené obrany.

Statisticky vzato je bilance našich vzájemných utkání na hřišti v Příbrami vyrovnaná. Celkově si stojíme o jednu výhru lépe. Jinak se většina našich vzájemných soubojů line na remízové vlně.

Poslední zápas před reprezentační přestávkou můžeme vnímat jako velmi důležitý a tři body by týmu daly potřebný klid do přípravy na závěrečnou část podzimu. Proto neváhejte a přijeďte podpořit náš tým do skutečně důležité bitvy!

Poslední utkání soupeře

AC Sparta Praha - 1. FK Příbram 4:0 (2:0)

Branky: 45.+1, 76. a 85. Lafata, 18. Karavajev.
Rozhodčí: Nenadál - Vysloužil, Antoníček.
ŽK: Pulkrab, Mazuch - Tregler, Chlaluš.
Diváci: 7109.

Sparta: Koubek - Karavajev, Mazuch, Michal Kadlec, Costa - Holek - Juliš (80. Dudl), Dočkal (83. Mustedanagič), Holzer - Lafata, V. Kadlec (9. Pulkrab). Trenér: Holoubek.

Příbram: Hruška - Pecháček, Chaluš, Tregler, Divíšek - Trapp, Krameš - Brandner (79. Kacafírek), Pilík, Rezek (73. Majtán) - Mahmutovič. Trenér: Rada.

Poslední vzájemné utkání

1. FK Příbram - Dukla Praha 2:2 (0:1)

Branky: 67. Pilík z pen., 87. vlastní Hanousek - 33. Mareš, 54. Néstor.
Rozhodčí: Zelinka - Hájek, Arnošt.
ŽK: Tregler, Krameš, Laňka - Štetina.
Diváci: 2 016.

Příbram: Hruška - Mudra (57. Pilík), Zápotočný, Chaluš, Divíšek - Tregler, Krameš - Štípek, Suchan (72. Laňka), Rezek - Šabala (83. Brandner). Trenér: P. Tobiáš.

Dukla: Rada - Čajič, Štetina, Gorkšs, Preisler - Hanousek, Považanec, Daniel Tetour (90. Bezpalec) - Berger (88. Manzia), Mareš (76. Beauguel), Néstor. Trenér: Kozel.