• Klub

• 06.11.2019

Dukla Praha vypisuje výběrové řízení do PR teamu

Fotbalový klub FK Dukla Praha a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici A/V technik – grafik – správce webu. Pracovní pozice bude volná od ledna 2020.

Vhodný kandidát by měl mít zkušenost a schopnost s prací s video a audio technikou a se správou webových stránek a sociálních sítí facebook, twitter a instagram, stejně tak jako se znalostí kancelářského balíčku MS Office a programy Adobe – Photoshop, Premire, InDesign, nebo jiného alternativního programu na úpravu fotek a videí. Dále by měl být vhodný kandidát časově flexibilní a vlastnit řidičský průkaz skupiny B. Zbytek rádi probereme na osobním setkání. Pokud věříte, že by pro Vás byla tato práce vhodná, zašlete své CV s motivačním dopisem na emailovou adresu fotbal@fkdukla.cz.

Těšíme se na Vaše odpovědi!