• U18

• 25.07.2018

Dukelský tým U18 zvítězil třikrát za sebou

V úvodních čtrnácti dnech přípravy nastoupila dukelská osmnáctka ke třem zápasům. Soupeřem byly stejně staré týmy Jablonce a Liberce a nejstarší dorost Aritmy Praha. Všechny tři zápasy skončily pro Duklu vítězně. Nyní je na programu herní soustředění v Blšanech.

Přehled zápasů

FK Jablonec U18 – FK Dukla Praha U18 3:4 (1:2)
Branky Dukly: 2x Kimvwidi, Březina, Ludvíček

FC Slovan Liberec U18 –  FK Dukla Praha U18 (0:1)
Branka Dukly: Novotný

FK Dukla Praha U18 – SK Aritma Praha U19 10:0 (4:0)
Branky Dukly: 4x Kubeš, 2x Čermák, Kimvwidi, Matoušek, Březina, Novotný

"V úvodních přípravných zápasech jsme až na dlouhodobě zraněného Mládka a Hodka (v rekonvalescenci po svalovém zranění) vyzkoušeli všechny hráče kádru včetně holandského útočníka Prinsleye Kimvwidiho, který přijel na čtrnáctidenní test ze Sparty Rotterdam a který zde zanechal pozitivní dojem. Následovat bude herní soustředění v Blšanech, kde sehrajeme další přípravné utkání a po kterém bude následovat poslední přípravný blok před zahájením mistrovských zápasů," řekl trenér U18 Tomáš Kulvajt.