• 27.08.2019

Druhým soupeřem v Mol Cupu je FK Králův Dvůr

Druhé kolo Mol Cupu Dukla odehraje ve středu 28. 8. v 17:00. Soupeřem bude třetiligový Králův Dvůr, který v prvním kole poháru porazil TJ Sokol Srbice.

FK Králův Dvůr skončil v loňském ročníku ČFL na 14. místě. Do letošního ročníku Cábelíci vstoupili dobře, když hned v prvním utkání porazili Štěchovice 3:2. Ve druhém kole však na rezervní tým pražské Sparty nestačili a prohráli 4:1. Ve třetím kole pak doma porazili Písek 3:2, a aktuálně jim tedy patří 7. místo tabulky.

V prvním kole Mol Cupu narazil Králův Dvůr na účastníka krajského přeboru Sokol Srbice. Cábelíci vedli už po prvním poločase 2:0, když se trefili Balšánek a Novák. Srbice ve druhém poločase snížila na 2:1, ale vyrovnat už nedokázala. Do druhého kola tedy postoupili Cábelíci, kteří se s Duklou utkají ve středu 28. srpna.